Apie mus

Kas mes esame

Skechers istorija prasidėjo Kalifornijos pakrantės namelyje, kur buvo sukurti pirmieji Skechers batai – “Utility boots”, tapę “grunge” kultūros ikona. Prabėgus daugiau nei 20 metų, mes išaugome į stiprų avalynės gamintoją, siūlantį platų vyriškos, moteriškos ir vaikiškos avalynės asortimentą visame pasaulyje - nuo Kanados iki Čilės, nuo Jungtinės Karalystės iki Jungtinių Arabų Emiratų, nuo Italijos iki Indonezijos.

Mes bendradarbiaujame

Mūsų komandą sudaro tokios žvaigždės kaip Rob Lowe, Meghan Trainor, Kelly Brook ir Brooke Burke-Charvet. Taip pat bendradarbiavome su legendiniais sportininkais, tokiais kaip Joe Montana, Sugar Ray Leonard ir Howie Long, elitiniais maratonų bėgikais Meb Keflezighi ir Kara Goucher bei profesionaliais golfo žaidėjais, tokias kaip Matt Kuchar, Brooke Henderson, Russell Knox, Wesley Bryan, Billy Andrade, Belén Mozo, Ashlan Ramsey ir Colin Montgomerie.

Darbas su šiomis žvaigždėmis suteikia pasitikėjimo, kad Skechers kuria ir gamina avalynę tinkamą visiems - nuo mėgėjų iki profesionalių sportininkų.